Дитячі фігурки атака зомбі в коробці Роблокс Набір великих іграшкових чоловічків Roblox
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі фігурки атака зомбі в коробці Роблокс Набір великих іграшкових чоловічків Roblox
Характеристики: Матеріал: пластик; Розмір коробки: 35х27,5х8,5 см Склад на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 275 мм |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ігрові фігурки Roblox у коробці, іграшкові чоловічки Роблс набір із 9 фігурок |
- Ціна: 1 199 ₴









