Яскравий міський жіночий рюкзак, однотонний фірмовий рюкзачок для прогулянок
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий міський жіночий рюкзак, однотонний фірмовий рюкзачок для прогулянок, міцний та надійний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 30 см;
Ширина: 25 см;
Глибина за основою: 13 см;
Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Яскравий міський жіночий рюкзак, фірмовий однотонний рюкзак для прогулянок |
- Ціна: 925 ₴









