Пазли для дітей Рослини проти Зомбі в металевій коробочці Пазли дитячі Plants vs Zombies
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли для дітей Рослини проти Зомбі в металевій коробочці Пазли дитячі Plants vs Zombies
Характеристики: У показній барвистій металевій коробці, ідеальний варіант для подарунка; Розмір коробки: 19х9х4,5 см; Розмір картинки в зібраному вигляді: 29х23 см см; Кількість деталей: 100 шт;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A5 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Металева коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячі пазли розвивальні Plants vs Zombies у металевій коробочці, пазли для дітей рослині проти Зомбі |
- Ціна: 399 ₴









