Гамак подвійний садовий 150 x 200 см синьо-зелений

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний садовий гамак 150 x 200 см синьо-зелений

- НАТУРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ - гамак виготовлено з бавовни з невеликою домішкою поліестеру, що робить його приємним на дотик і міцним. Крім того, він також забезпечує належну вентиляцію, що забезпечує великий комфорт під час використання в спекотні дні. Матеріал легко переться в пральній машині.
- ПОРТАТИВНИЙ - можливість швидкого розбирання дає змогу легко упакувати гамак і взяти його з собою в поїздку. Ідеально підходить для поїздок на природу, кемпінгу або просто в саду.
- МІЦНИЙ - товсті шнури та міцні ланки дають змогу безпечно використовувати гамак із навантаженням до 150 кг.
- ПРОСТА ЗБІРКА - гамак можна повісити практично в будь-якому місці, просто прикріпіть два кінці мотузками до стійкої поверхні, наприклад, до дерев, стовпів і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Довжина: | 2000 мм см |
| Ширина | 1500 мм мм |
- Ціна: 415 ₴




