Великі фігурки Роблокс в коробці Фігурки ігрові 12шт у фірмовій коробці
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великі фігурки Роблокс в коробці Фігурки ігрові Roblox 12шт у фірмовій коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 12 великих фігурок + мініфігурки; Розмір коробки: 31х28х6 см Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок Roblox персонажі в коробці, фігурки великі Роблс 12 шт герої |
- Ціна: 999 ₴









