Жіночий рюкзак-сумка з кенгуру, жіноча мінібана рюкзак на плече екошкіра Бронзовий

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак-сумка з кенгуру, жіноча мінібана рюкзак на плече екошкіра Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: Екошкіра преміум'якості; Висота: 31 см; Ширина: 24 см; Глибина за основою: 10 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бронзовий |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 24 см |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак-сумка з кенгуру, жіноча мінібана рюкзак на плече екошкіра |
- Ціна: 1 100 ₴


