Класний жіночий гаманець із натуральної шкіри Портмоне жіночий модний шкіряний із тисненням квітами
-33%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класний жіночий гаманець із натуральної шкіри Портмоне жіночий модний шкіряний із тисненням квітами Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Ремінець, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Класний жіночий гаманець із натуральної шкіри Портмоне жіночий модний шкіряний із тисненням квітами |
- Ціна: 1 199 ₴









