Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра (тримає форму);
Висота: 19 см;
Ширина: 21 см;
Глубина: 9 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток |
- Ціна: 799 ₴









