Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний жіночий гаманець клатч на блискавці коричневий
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 800 ₴










