Жіночий шкіряний гаманець клатч на блискавці Стильний клатч з натуральної шкіри
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець клатч на блискавці Стильний клатч з натуральної шкіри
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний гаманець із тисненням, клатч із натуральної шкіри |
- Ціна: 1 099 ₴









