Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний гаманець для чоловіка з натуральної шкіри
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний гаманець для чоловіка з натуральної шкіри
Характеристики
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 9 см;
Довжина: 11 см;
Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 199 ₴







