Велика чоловіча сумка слінг на груди чорна Чоловіча сумка нагрудна на плече (1106-2)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чоловіча сумка слінг на груди чорна Чоловіча сумка нагрудна на плече
Характеристики: Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням; Висота: 30 см; Ширина: 18 см; Глибина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 749 ₴









