Чоловіча нагрудна сумка через плече чорна Велика водостійка чоловіча сумка (1106-2)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча нагрудна сумка через плече чорна Велика водостійка чоловіча сумка
Характеристики: Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням; Висота: 30 см; Ширина: 18 см; Глибина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Глибина | 9 см |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вага | 300 кг |
- Ціна: 749 ₴









