Міський чоловічий рюкзак шкірозамінників
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюйма включно)
-
Висота: 45 см;
-
Ширина: 30 см;
-
Глибина: 15 см;
Переваги:
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 879 ₴









