Чоловічий класичний гаманець портмоне в клітину
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець портмоне в клітину
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Висота: 10 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий класичний гаманець портмоне в клітинку |
- Ціна: 325 ₴








