Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний органайзер у багажник 65см чорний Сумка органайзер в авто
Матеріал: якісна екошкіра з простроченням і міцним каркасом (навіть у порожньому стані сумка чудово тримає форму); Якісні липучки, які надійно тримаються під час навантаження; Якісне прострочення та зовнішні шви (головна відмінність від дешевих китайських економ версій цей органайзерів); Знімна центральна перегородка; Сумка легко розбирається за потреби швидко звільнити місце в багажнику; Розміри: 65х30х30 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Логотип | Без логотипу |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Автомобільна сумка великий органайзер у багажник 65 см чорна з чорним |
- Ціна: 1 600 ₴







