Жіноча міні сумочка з квіткою. Модна сумка жіноча квітка (541)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка квітка Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму, не тріскається на морозі; Якісна та надійна фурнітура; Висота ручок: 8 см; Довжина: 25 см; Ширина: 13 см; Висота: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Візерунки та принти | Квітка 3D |
- Ціна: 900 ₴





