Чоловіча шкіряна сумка слінг на груди чорна натуральна шкіра (1792)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка слінг на груди чорна натуральна шкіра
Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра); Довжина: 29 см; Товщина: 7 см; Ширина: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 185 ₴









