Жіноча міні сумочка клатч стиль Прада чорна, сумка бананка на еко шкіра плече

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч стиль Прада чорна, сумка бананка на еко шкіра плече
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 28 см;
Ширина за основою: 5 см;
Висота: 17 см;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч-стиль Прада чорна, сумка бананка на плече екошкіра |
- Ціна: 849 ₴







