Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс стиль Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне на кнопці Томмі чорний

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс стиль Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне на кнопці Томмі чорний
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмування логотипа;
Закривається на кнопку;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монениця всередині;
Металевий затиск для купюр;
УВАГА! Ціна визначена за гаманець у звичайній коробокі, якщо вам потрібна подарункова дерев'яна коробка як на фото, обов'язково встановіть це при оформленні замовлення;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс-стиль Tommy Hilfiger, чоловічий портмоне на кнопці Томмі чорний |
- Ціна: 1 349 ₴








