Чоловічий шкіряний клатч із клямкою, портмоне барсетка натуральна шкіра
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч із клямкою, портмоне барсетка натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 14 см;
Довжина: 23 см;
Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 кг |
| Застежка | Молния |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч із клямкою, портмоне барсетка натуральна шкіра |
| Товщина | 70 см |
- Ціна: 1 275 ₴









