Жіночий гаманець клатч на 2 блискавки з ремінцем на руку Місткий портмоне (1775)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець клатч на 2 блискавки з ремінцем на руку Місткий портмоне
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий гаманець клатч на 2 змійки з ремінцем на руку місткий портмоне |
- Ціна: 449 ₴









