Спортивна дорожня сумка для чоловіків Сумка чоловіча для залу тренувань спорту чорна

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали чорна Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 42 см; Ширина за основою: 21 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Молния |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Велика міська сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали чорна |
| Довжина: | 420 см |
- Ціна: 1 500 ₴







