Фігурки Рослини проти Зомбі Горіх Горохостріл Кабачок Набір дитячих фігурок Plants vs Zombies
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки Рослини проти Зомбі Горіх Горохостріл Кабачок Набір дитячих фігурок Plants vs Zombies
Характеристики: Яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик+латекс; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 29х30х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий набір фігурок рослиніння проти Зомбі, Горох Горохострел кабачок фігурки Plants vs Zombies |
- Ціна: 999 ₴





