Чоловіча сумка на плече для залу фітнесу Велика сумка для чоловіків
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча міська сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі відділ для взуття Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 49 см; Ширина за основою: 23 см; Висота: 26 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Підкладка | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Дві |
| Довжина: | 490 см |
| Розміри | |
| Висота | 260 см |
| Ширина | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі, відділ для взуття |
- Ціна: 1 777 ₴









