Велика чоловіча сумка на плече в клітку Месенджер для хлопців
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча міська сумка на плече в клітку на 2 відділи Характеристики: Матеріал: еко-шкіра+канва; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь регулюється по довжині; Висота: 22 см; Довжина: 29 см; Ширина: 5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 149 ₴









