Чоловіча сумка клатч з тисненням у клітку Плоска чоловіча сумка з ремінцем
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий клатч барсетка з тисненням у клітку, гаманець сумка з ремінцем Характерики: Знаряддя. Високої еко шкіри - Це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не ранкової натуральної шкіри Ремішок на руку в комплекті; Висота: 18 см; Довжина: 28 см; Товщина: 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Великий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий клатч барсетка з тисненням у клітку, гаманець із ремінцем |
- Ціна: 799 ₴








