Жіночий клатч гаманець на блискавці з ремінцем на руку Модне містке жіноче портмоне (1765)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий клатч гаманець на блискавці з ремінцем на руку Модне містке жіноче портмоне
Характеристики: Материал: экошкіра; Довжина: 19,5 см; Ширина: 9,5 см; Глибина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
| Тип призначення | Жіночий клатч гаманець на 2 відділи з ремінцем на руку модний і місткий портмоне |
- Ціна: 449 ₴









