Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мінірюкзачок сумочка
Характеристики:
-
Брелок у комплекті (тільки в червоному та молочному);
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, тримає форму;
-
Висота: 23 см;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 17 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 899 ₴








