Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель сумка для документів стиль ЛВ Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечевого ремня: 120 см; Довжина: 37 см; Глубина: 4,5 см; Висота: 27 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴










