Чоловічий механічний наручний годинник Jaragar (289)
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий механічний наручний годинник Jaragar Характеристики: Механізм: механіка; Діаметр циферблата: 4,8 см; Висота корпусу: 1,2 см; Ширина ремінця: 2,2 см; Загальна довжина: 24 см; Переваги: Міцний металевий корпус і ремінець із якісної екошкіри; Візуально виглядають модно та стильно, особливий вигляд надає синій відлив скла циферблата; Ексклюзивна новинка на ринку; Якісний механічний механізм з автопідзаводом;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Висота | 270 см |
| Довжина: | 160 см |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 349 ₴





