Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча міська сумка для залу тренувань фітнесу екошкіра
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Плечовий ремінь у комплекті; Висота: 33 см; Довжина: 46 см; Глибина: 17 см; Переваги: Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 16 см |
| Тип | Городской |
| Вага | 800 кг |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 800 ₴










