Великий дитячий ляльковий будинок іграшковий замок, набір будиночок для ляльок 245 предметів

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий дитячий ляльковий будинок іграшковий замок, набір будиночок для ляльок 245 предметів
Характеристики:
Матеріал: пластик;
245 частиць;
вміст набору на фото;
Розмір у зібраному вигляді: 46х39х39 см;
Розмір коробки: 35х24х7 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 650 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий ляльковий будинок замок іграшковий, набір будиночок для кукл 245 предмета |
- Ціна: 1 400 ₴






