Величезний набір фігурок Рослини проти Зомбі 59 см | Фараон фігурки Plants vs Zombies у великій коробці
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Величезний набір фігурок Рослини проти Зомбі 59 см | Фараон фігурки Plants vs Zombies у великій коробці
Характеристики:
Велика та яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині;
Матеріал: пластик+латекс;
Вміст набору на фото;
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
Розмір коробки: 59х39х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Ігровий набір із фігурками |
- Ціна: 2 499 ₴







