Качественный мужской кожаный клатч барсетка GORCHIS с ручкой натуральная кожа (1756)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Качественный мужской кожаный клатч барсетка GORCHIS с ручкой натуральная кожа Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 13 см; Довжина: 23 см; Товщина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч барсетка Gorchis з ручкою натуральна шкіра |
- Ціна: 1 500 ₴









