Бордовий лаковий класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри із зовнішньою монетницею в коробці (1134)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бордовий лаковий класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри із зовнішньою монетницею в коробці
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум якості; Тиснення логотипу; Довжина: 18,5 см; Висота: 9,5 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴





