Жіноча сумочка на плече, сумка для дівчат Еко шкіра клітинка
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка на плече, сумка для дівчат Еко шкіра клітинка Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 7 см; Висота: 20 см; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат екошкіра |
- Ціна: 799 ₴









