Дитяча міні сумочка Кенгуру, маленька сумка для дівчаток з кенгуру на плече
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка Кенгуру, маленька сумка для дівчаток з кенгуру на плечеХарактеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 7 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка Кенгуру, маленька сумка для дівчаток із кенгуру на плече |
- Ціна: 799 ₴









