Чоловіча шкіряна нагрудна сумка слінг чорна Сумка-бананка кроссбоді з натуральної шкіри, барсетка (1495)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна бананка нагрудна сумка чорна | Сумка-бананка кроссбоді з натуральної шкіри, барсетка Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 32 см; Ширина: 16 см; Глибина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 160 см |
| Стан | Новий |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 399 ₴









