Дитячий іграшковий автовоз динозавр з машинками та динозаврами Великий автовоз для дітей
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий автовоз динозавр з машинками та динозаврами Великий автовоз для дітей
Характеристики Зверніть увагу на розмір, велика та яскрава іграшка, яка виглядає дуже презентабельно та красиво, відмінний варіант для подарунка. Матеріал: пластик; Звукові режими; Розмір контейнеровозу-динозавра: 50х9х17 см; Розмір коробки: 50,5 х10, 5х18 см; Склад: 16 машинок + 2 вертольоти + 12 динозаврів + дорожні знаки;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 1300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 999 ₴









