Чоловічий шкіряний клатч барсетка Gorchis з натуральною шкірою (1743)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч барсетка Gorchis з натуральною шкірою. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 18 см; Довжина: 27 см; Товщина: 5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч барсетка Gorchis з ручкою натуральна шкіра |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 299 ₴









