Жіноча міська сумка чорна для залу для речей велика (1741)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міська сумка чорна для залу для речей велика Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Довжина: 34 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 049 ₴









