Модна чоловіча сумка месенджер через плече Стильна плоска сумка барсетка для чоловіків (1619)
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна чоловіча сумка месенджер через плече Стильна плоска сумка барсетка для чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна еко-шкіра; Закривається на блискавку; Фурнітура: метал; Плічовий ремінь регулюється по довжині; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Ширина на основі: 4,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 985 ₴








