Красивий недорогий жіночий міні гаманець з тисненням під рептилію Портмоне жіноче з тисненням (1725)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий недорогий жіночий міні гаманець з тисненням під рептилію Портмоне жіноче з тисненням
Характеристики Матеріал: якісна екошкіра з тисенієм у стилі рептилії; Товщина: 3 см; Ширина: 9,5 см; Висота: 11,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | Baellerry |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий гаманець-пептилія Baellery мініклатч портмоне |
- Ціна: 419 ₴









