Горизонтальна сумка чоловіча шкіряна через плече чорна Чоловіча сумка барсетка якісна на пояс (1728)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горизонтальна сумка чоловіча шкіряна через плече чорна Чоловіча сумка барсетка якісна на пояс
Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 27 см; Ширина: 6 см; Висота: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 60 см |
| Вага | 300 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча |
| Назва товару | |
| Назва товару | Горизонтальна сумка чоловіча шкіряна через плече чорна Чоловіча сумка барсетка якісна на пояс |
- Ціна: 1 599 ₴









