Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак стиль Луї Вітон тиснення, міні рюкзачок для дівчат Характеристики Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Глибина на основі: 12 см; Якісний внутрішній підклад; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 250 ₴










