Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий маленький рюкзак екошкіра з тисненням
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 9 см; Висота: 24 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 050 ₴






