Жіночий рюкзачок міні Салатовий (190Ц)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзачок міні Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Довжина: 21 см; Ширина: 14 см; Висота: 26 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Салатний |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 21 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 430 ₴





