Жіноча шкіряна сумка, каркасна сумка чорна натуральна шкіра (1697)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка, каркасна сумка чорна натуральна шкіра
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум якості; Добре тримає форму навіть порожня за рахунок каркасу; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип – металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 499 ₴






