Шкіряна жіноча міні сумочка клатч рептилії чорний. Маленька сумка на плече натуральна шкіра (1694)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча міні сумочка клатч рептилії чорний. Маленька сумка на плече натуральна шкіра
Характеристики
Матеріал: натуральна шкіра (добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряна жіноча мінісумочка клатч рептилія чорна. Маленька сумка на плече натуральна шкіра |
- Ціна: 1 399 ₴









